Mobiil-ID
Smart-ID
ID-kaart
Kasutaja
Lisa oma kinnisvara

Meie eesmärk on viia Sind kokku kinnisvaraomanikega, kellel on kindel huvi oma kinnisvara müüa. Selle asemel, et raisata aega ja raha kümnete objektide üle vaatamisele ning läbisõitmisele, võid meie keskkonnas kindel olla, et parima pakkujana saad ka tehingu! Oleme usaldusväärne partner Sinu ja kinnisvaraomaniku vahel ning korraldame kogu asjaajamise.

Toomas Matvejev Kinnisvaraspetsialist | Varakeskus.ee

Miks Varakeskus?

Säästad aega

Varakeskuse kliendid on oma valikutes kindlad, mistõttu jäävad ära nii pikad telefonikõned kui sajad tühjad sõidetud kilomeetrid.

Personaalne teenindus

Meie müügijuht hoiab Sind alati kursis just nende oksjonitega, mis Sulle enim huvi võiksid pakkuda.

Korrektne asjaajamine

Kasutame korrektseid lepinguid ja hoiame neid Sulle mugavalt igal ajal kättesaadavatena.

Kindel tehing, kindel tasu

Meie teenustasu ostjale on vaid 3.9% õnnestunud enampakkumise lõppsummalt ehk kordades vähem,kui küsivad vahendajad või maksad reklaami eest!

Mugav ja läbipaistev

Tahame, et Sulle oleks kõik kinnistu ja tehinguga seotud asjaolud teada enne selle sõlmimist. Seetõttu pole meie portaalis ühtegi varjatud tasu ega salanippi - kõik ongi nii lihtne kuis näib.

Liitu kohe, et olla kursis turu parimate
pakkumistega! Aitame Sind hea meelega!

Siin on mõned enamlevinud küsimused, millega meie poole pöördutakse:

Kõiki enampakkumisel olevaid objekte on võimalik osta laenuga, kuid kindlasti tasub eelnevalt pangaga konsulteerida ja teha selgeks oma laenuvõimekus.

Varakeskuse soovitus:

Meie müügijuhid annavad Sulle täpsemalt teada kas antud objekti on võimalik osta kodulaenuga või on vaja mingit muud lahendust. Teatud objektide puhul soovib pank lisatagatist või tavapärasest suuremat sissemakset. Võta meiega ühendust ja uuri täpsemalt millised lahendused huvipakkuva objekti finantseerimiseks on.

Enamasti eksperthinnanguid enampakkumisel olevatele objektidele tehtud ei ole. Kui pakkumisel objektil on eksperthinnang olemas siis see kajastub ka müügikuulutuses.

Varakeskuse soovitus:

Kui soovid finantseerida ostu pangalaenuga, siis enamikel juhtudel läheb vaja ka eksperthinnangut. Varakeskusel on mitmeid kvaliteetseid partnereid, kes antud teenust meie klientidele soodushinnaga pakuvad. Uuri täpsemalt meie meeskonnalt!

Peale edukat enampakkumist lepime kokku notariaalse ostu-müügi lepingu sõlmimise kuupäeva. Tavaliselt antakse valdus üle kas kohe peale notariaalse ostu-müügilepingu sõlmimist või hiljemalt 1 kuu jooksu, kui oksjoni lisainfos pole öeldud teisiti.

Varakeskuse soovitus:

Kui ainsaks takistuseks on objekti üleandmise kuupäev, siis võtke julgelt ühendust meie meeskonnaliikmega, kelle kontaktid leiate kuulutuse juurest. Anname endast parima, et leida just Sulle sobiv lahendus!

Loomulikult! Enamus objektide vaatamiseks saad ennast kliendipäevale registreerida enampakkumise kuulutuse juures. Kui seda võimalust pole, võta ühendust meie müügijuhiga, et saaksime üheskoos leida parima aja!

Varakeskuse soovitus:

Registreeru kliendipäevale või lepi objekti personaalne vaatamine kokku võimalikult varakult, et saaksid just endale sobiva aja.

Läbi keskkonna pole hetkel lepingud võimalik teiste riikide kodanikel allkirjastada. Kui soovid pakkumist teha, kuid puudub Eesti isikukood või esineb muid takistusi, siis võta ühendust meie meeskonnaga. Leiame kindlasti just Sinule sobiva lahenduse!

Varakeskuse soovitus:

Et vältida meelepärasest objektist ilma jäämist, soovitame erijuhtudest meie meeskonda esimesel võimalusel teavitada. Nii saame kindlad olla, et enampakkumise lõppedes oled saanud oma pakkumise teha!

Registreeri kasutajaks

Registreeri Varakeskuse kliendikonto siin. Peale registreerumist saad kinnitada oma andmed ning soovi korral siduda endaga seotud ettevõtted, mille alt edaspidi pakkumisi teha.

Osale oksjonitel

Kui oled leidnud huvi pakkuva oksjoni, teha omapoolse pakkumise. Parima pakkumise tegemisel, saad ka garanteeritud tehingu.

Turvaline deposiit

Oksjonitel pakkumiste tegemiseks saad deposiidi makse tasuda turvaliselt panglingi vahendusel. Kõik maksed tagastatakse oksjoni mitte võitnud pakkujatele samale kontole.

Seadista teavitused

Kui sa ei leidnud kohe meelepärast kinnisvara, siis seadistada e-posti teavitused uute oksjonite lisandumisest ja ole kursis uute oksjonitega.

Miks Varakeskus?

100%
Parima pakkumise puhul garanteerime sulle kindla tehingu
3.9%
Meie teenustasu ostjale on vaid 3.9%!
300+
Rohkem kui 300 edukat tehingut aastas!
*

Tunned nagu kompaksid võpsikus?
Proovi meie hinnakalkulaatorit!

Hinnakalkulaator

Meid usaldavad teiste seas

ID-kaardiga sisselogimine

Tühista
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates olete teadlik ja nõustute meie privaatsuspoliitikaga.
Nõustun
Sulge