Esimesed sammud ja esialgsed takistused

Oksjoni algus oli paljutõotav, alghinnaga 45 000 eurot, mis peegeldas krundi asukoha väärtust ja potentsiaali. Siiski, esimesel korral ei õnnestunud oksjonil piisavat huvi tekitada. Mis võis olla põhjuseks? Üks võimalik seletus võib olla turu volatiilsus või hinnanguline väärtus, mis ületas hetkelise turunõudluse.

Teisel ja kolmandal korral langetati alghinda vastavalt 40 000 eurole ja 29 000 eurole, püüdes kohanduda turu ootustega ja muuta krunt ostjatele atraktiivsemaks. Siiski, need sammud ei toonud veel soovitud tulemust, mis viitab sellele, et turuolukord ja ostjate valmidus võisid erineda müüja ootustest veelgi enam.

img_vägari_2-1600

Eduka oksjoni võti: hind ja turuolukord

Neljandal korral toodi alghind alla 22 950 eurole, mis märkis olulist kohandamist varasemate hindadega võrreldes. See samm osutus murranguliseks. Alghinna oluline langetamine tõi kaasa suurema huviliste arvu ja lõpuks eduka oksjoni. Miks just nüüd?

Hind on kinnisvaraoksjonite juures kriitilise tähtsusega. Kui alghind on liiga kõrge, võib see potentsiaalseid ostjaid eemale peletada, eriti kui turuolukord on ostjate turu poole kaldu. Neljandal korral seadistati alghind tasemele, mis peegeldas realistlikumalt hetke turuolukorda ja ostjate valmidust investeerida, arvestades ka krundi asukohta ja potentsiaali.

Õppetunnid ja tulevik

Vägari tee 11 oksjoni lugu õpetab meile mitmeid olulisi tõdesid kinnisvaraoksjonite kohta:

  • Turuanalüüs ja paindlikkus: Edukaks müügiks on hädavajalik mõista turuolukorda ja olla valmis kohandama oma strateegiat vastavalt turu nõudmistele.
  • Hinna tähtsus: Õige hinnastamisstrateegia valik on kriitilise tähtsusega, et meelitada ligi piisavalt suurt hulka potentsiaalseid ostjaid.
  • Kannatlikkus ja järjepidevus: Mõnikord võib õige ostja leidmine võtta aega ja nõuda mitmeid katseid. Oluline on mitte alla anda ja olla valmis oma lähenemist kohandama.

Vägari tee 11 edukas müük neljandal katsel on tõestuseks, et õige hinnastamisstrateegia, turuolukorra mõistmine ja paindlikkus on võtmetegurid kinnisvaraoksjonil edu saavutamiseks. See lugu serveerib nii müüjatele kui ka ostjatele väärtuslikke õppetunde, kuidas navigeerida kinnisvaraoksjonite dünaamilises ja ettearvamatus maailmas.

Kliendi tagasiside

Olen rõõmuga valmis jagama oma kogemust Varakeskusega Vägari tee 11 oksjoni korraldamise kohta. Suhtlemine oli asjalik ja sõbralik ning arvestas minu soove. Jätkake samas vaimus, olles aktiivsed, reipad ja optimistlikud. Kokkuvõttes hindan kogemust Varakeskusega kõrgelt, andes sellele hindeks 5+. Kindlasti soovitan Varakeskust ka oma sõpradele ja tuttavatele!

Oleme äärmiselt tänulikud jagamast oma kogemust Varakeskusega. Klientide aus tagasiside on meile äärmiselt väärtuslik ning aitab meil nii parandada oma teenuseid kui ka julgustab meid jätkama oma tööd sama pühendunult ja entusiastlikult.

Kui Sul on ka soov edukalt müüa oma vara või hoopis soetada parima hinnaga kinnisvara pärleid, võta julgelt ühendust meie agendiga: info@varakeskus.ee või helista +372 503 1481.