Illuka vallamaja, mis asub Alutaguse vallas, on muutunud ihaldusväärseks aardeks, mis ootab avastamist uute omanike poolt. Illuka vallamaja asukoht on eriti maaliline, ümbritsetud looduse ilust ja ajaloohõngust. See on justkui pala minevikust, mis ootab, et keegi sellele uue elu sisse puhuks. See ajalooline ehitis pakub võimalust sukelduda minevikku ja luua tulevikku tänapäeva mugavustega.

Peahoone puhul on tegemist eenduva verandaga kahekorruselise viilkatusega hoonega, mis on vallamajana teeninud kogukonda aastakümneid.

Hoone rekonstrueerimine algas 1990. aastate lõpus ning lõpes 2000. aastate alguses, mille enoveerimistööd muutsid hoone täielikult. Katusekate, aknad ja uksed said uue ilme ning kaunis värvikate kaunistab hoone välisilmet. Sisemised ruumid on renoveeritud põhjalikult, kus vana kohtub uuega, luues harmoonilise atmosfääri.

Lisaks peahoonele kuulub krundile ka stiilne abihoone, millel on omapärane kaldkatusega katusekonstruktsioon. Siin on ruumi nii katusealuseks aja veetmiseks kui ka praktilisteks ladustamisvajadusteks.

Illuka vallamaja enampakkumisest on kirjutanud tasuta artikli ka Postimees Kodu rubriik.

"Hoone ühel otsapool on kuur, teisel otsapool terrass ja keskosas avar katusealune ruum." Refereeritud artikli täisteksti loe AS Postimees Grupi veebilehelt.

Kui soovid rohkem teada saada sellest unikaalsest võimalusest soetada endale vallamaja, , vaata lähemalt SIIT.

Kui Sul on soov oma kinnisvara edukalt müüa, võta ühendust Varakeskusega, aitame Sind konsultatsiooni kui ka müügiga. Kirjuta info@varakeskus.ee või helista +372 503 1481.