Eriliselt kaunis on just see vaade järvele, mille rahustav mõju võiks sobida ideaalselt inimestele, kes soovivad eemalduda suuremast linnakärast. Varakeskuse müügijuht Kristel leiab, et endine koolihoone võiks leida uue kasutusvõimaluse majutusasutusena või hoolekandeasutusena.

misso_plaan_01 misso_plaan_03

Misso koolimaja pakub ideaalset asukohta Pullijärve kaldal. See hoone on valminud aastal 2008 ja koosneb kolmest korrusest, pakkudes ruumikust ja mugavust.

  • Aadress: Riia mnt 15, Misso alevik, Rõuge vald, Võru maakond
  • Kinnistu pindala on 3674 m2
  • Sihtotstarve ühiskondlike ehitiste maa
  • Alghind on 190 000 eurot

Ole osa sellest erakordsest Misso koolihoone pakkumisest ja tee oma pakkumine hiljemalt 9. novembril enne kella 14.00.

Vaata, milliseid häid Varakeskuse enampakkumisi on veel Rõuge vallas. Või kui soovid, et meie spetsialistid aitavad Sind kinnisvara õiglase turuhinna hindamisel, telli tasuta hinnainfo SIIT.

Kui Sul on tekkinud täiendavaid küsimusi antud objekti kohta, siis võta julgesti ühendust Kristeliga. tel: +372 503 1481, e-mail kristel@varakeskus.ee

Misso koolimaja kinnistu oksjon on pälvinud suurt huvi ka meedias ning seda on kajastanud mitmed tuntud väljaanded. Nende seas:
    "Rõuge vallavanem Britt Vahter põhjendas müügiotsust asjaoluga, et pärast kooli ja lasteaia tegevuse lõpetamist hoones ei olnud sellel enam kasutust." Refereeritud artikli täisteksti loe AS Postimees Grupi veebilehelt.
    "Vald avaldas, mida tehakse koolimaja müügist saadud rahaga." Refereeritud artikli täisteksti loe AS Postimees Grupi veebilehelt.
    "Nüüd on aga Rõuge valla volikogu jõudnud ühtsele meelele ja Misso koolimaja pandi avalikule enampakkumisele elektroonilises Varakeskus.ee keskkonnas." Rõuge Vallavalitsuse artikli täisteksti leiad Lõunalehest.
    "Rõuge vallavalitsus müüb elektroonilisel enampakkumisel Varakeskus.ee keskonnas Eesti ühe kauneima järvevaatega koolihoonet Misso külas", artikli lugemiseks jätka Ring FM Media veebilehel.