Käesoleva enampakkumise müügijuht Kaire Pärnsalu kiidab mõisamaja võluvat välimust ja kogu kompleksi avarust. Selle võrratu kinnisvarapaketi osaks on 766-ruutmeetrine jugendstiilis peamaja, millega kaasneb ka tsaariaegne 375-ruutmeetrine maakividest hoone ning kõrvalhoone, mis valmis aastal 1998.

Väikemõisa mõisakompleks on nüüd saadaval Varakeskus.ee enampakkumisel alghinnaga 175 000 eurot. Käesoleva oksjoni lõpptähtaeg on seatud 7. septembrile  kiirusta! Et saada rohkem olulist teavet mõisakompleksi kohta ja võimalusest sellesse investeerida, vaata enampakkumist SIIT.

Kompleksi esitlemiseks korraldatakse ka eksklusiivsed kliendipäevad, ning meie müügijuhi Kaire Pärnsalu sõnul on juba praegu huvilisi üle kahekümne, kes on väljendanud selget huvi vara ostmise vastu.

Viljandi vallas asuv mõisakompleksi enampakkumine Varakeskuse portaalis on äratanud laialdast huvi ka meedias, ning sellest andis Sakalale sisuka ülevaate meie müügijuht Kaire isiklikult.

"Enamiku maja 13 toa juures on WC koos pesemisvõimalustega, ühes ruumis on väike mullivann." Refereeritud artikli täisteksti loe AS Postimees Grupi veebilehelt.

Kui Sul on soov oma kinnisvara edukalt müüa, võta ühendust Varakeskusega, aitame Sind konsultatsiooni ja müügiga. Kirjuta info@varakeskus.ee või helista +372 503 1481.