Sihtasutus Perekodu teatas aasta alguses kavatsusest müüa Väikemõisa kompleksi. Juuli lõpus alanud oksjon, mida Varakeskus korraldas, osutus tõeliseks põnevuslahinguks.

Huvirohke enampakkumine mõisa üle

Mõis leidis uue omaniku ja selle hind kerkis muljetavaldavalt 220 000 euroni. Oksjonil osalejaid oli arvukalt, ja see ei olnud lihtsalt tavaline enampakkumine, vaid tõeline seiklus, mis viis viimaste sekunditeni põnevuse ja rebimiseni. Samuti jälgis terve Varakeskuse tiim oksjonit kogu selle ligi 15-minutilise põnevuse ja ootuste ajal, nähes, kuidas hind kerkis ning tõeline võitlus selle väärika mõisa eest aset leidis.

Oksjoni korraldamine ja selle käik pakkusid huvi mitte ainult osalejatele, vaid ka meediale, sealhulgas Sakala ajalehele. Väikemõisa kompleksi müük on heaks näiteks sellest, kuidas huvirohke enampakkumine võib tuua uut elu ja tulevikuperspektiive väärtuslikule kinnisvarale. Täname kajastamast!

"Väikemõisa kompleks läks Perekodule 2012. aastal uute arenduste tegemiseks." Refereeritud artikli täisteksti loe AS Postimees Grupi veebilehelt.

Kui Sul on soov oma kinnisvara edukalt müüa, võta ühendust Varakeskusega, aitame Sind konsultatsiooni ja müügiga. Kirjuta info@varakeskus.ee või helista +372 503 1481.