Pikaajaline väljaüürimine jäi minevikku, kui vallavolikogu lõi uue ajastu algusele tõelise põhja.

"Kevadel otsustas Järva vallavolikogu, et kui seni on nad Aravete kardirada pikka aega välja rentinud, siis nüüd pannakse kõnealune kinnistu enampakkumisele." Refereeritud artikli täisteksti loe AS Postimees Grupi veebilehelt Postimehe Järva Teataja.

Kardiraja alghind määrati 350 000 euroks ning pakkumisi oodati kuni eelmise nädala reedeni. Otsustav hetk saabus kolmapäeval, kui Järva vallavalitsus kuulutas välja, et Aravete kardiraja uueks omanikuks on Quanloop Leasing OÜ, kes võitis enampakkumise.

See samm märgib uue ajastu algust Aravete spordi- ja tervisekeskusele ning kogu motospordi kogukonnale. Loodame, et motospordi patrooniks saanud Quanloop Leasing OÜ toob kardirajale uue hingamise ja arengu, avades uusi võimalusi nii kohalikele entusiastidele kui ka motospordi austajatele laiemalt.

Meenutamaks kardirajaga oksjoni alguslugu vaata nii Varakeskuse blogipositust kui ka Aravete kardiraja kinnistu enampakkumist.

Kui Sul on soov oma kinnisvara edukalt müüa, võta ühendust Varakeskusega, aitame Sind konsultatsiooni ja müügiga. Kirjuta info@varakeskus.ee või helista +372 503 1481.