Kompleksi müüb sihtasutus Perekodu. Peamaja oli alates 1948. aastast kasutusel Väikemõisa väikelastekoduna ja viimasel 11 aastal olnud tühi. Enamiku maja 13 toa juures on WC koos pesemisvõimalustega, ühes ruumis on väike mullivann. Esimesel korrusel on klaver.

Kompleksi tutvustamiseks on tehtud kaks kliendipäeva ning osaühingu Varakeskus maakleri Kaire Pärnsalu sõnutsi on huvilisi olnud paarkümmend ja enamik neist on olnud tõsise ostuhuviga.

"Maja on väljast ilus ja seest ei ole kõige hullem, paljud aga ei hooma kohe, et kapitaalne remont võib minna rahaliselt päris kulukaks. Uudistama käinute hinnangul võib kuluda kaks miljonit kuni kuus miljonit eurot – kõik sõltub muidugi plaanidest," lausus Pärnsalu.

Screenshot 2023-09-05 at 14.22.33
Foto: Jan Randar Raidma

Artikli edasi lugemiseks vaata Postimehe Sakala portaali. Või kui soovid tutvuda kauni mõisakomplektida meie oksjoniportaalis, leiad antud enampakkumise SIIT.

Kui Sul on soov oma kinnisvara edukalt müüa, võta ühendust Varakeskusega, aitame Sind konsultatsiooni ja müügiga. Kirjuta info@varakeskus.ee või helista +372 503 1481.